РУС | ҚАЗ
Header  №1 Ақтау қалалық емхана МКҚК №1 Ақтау қалалық ЕМХАНА МКҚК
130000, Ақтау қ., 7 шағынаудан, №35 ғимарат А-корпусы

  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 9.00 - 14.00
  • Демалыс
Karta
Дәрігерлердің қабылдауы
  • Дәрігер терапевт
  • Дәрігер терапевтті үйге шақыру
  • Дәрігер травматолог
  • Дәрігер невропатолог
  • Дәрігер невропатологты үйге шақыру
  • Дәрігер кардиолог
  • Дәрігер кардиологты үйге шақыру
  • Дәрігер дерматолог
қызметтеріміз толығырақ ...
Басты бет > Кесте
1- терапиялы? б?лім
Б?лім ме?герушісі - Дарбаева Кымбат Саулеевна;  
А?а мейірбике - Ермишева Тилектес Кубашевна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Дарбаева Кымбат Саулеевна(407 каб) 3 2 мкр: 2-16, 58-73, 47в 08-12 12-16 12-16 12-16 08-12
Анистратенко Алеся Георгиевна(407 каб) 1,2 1 мкр: 2-19;
1 мкр: 20-35;
Дом прест, Поле Чудес, ВСО
12-16 16-20 08-12 16-20 12-16
Сугурбаева Акнабат Сугурбаевна(408 каб) 5,6 3 мкр; 16-20 12-16 16-20 08-12 16-20
Кабиева Жанат Бердибековна(408 каб) 7 3а,3б мкр, Центр адапт/я; 08-12 16-20 12-16 12-16 08-12
Жумагалиева Айнур Мухамбетовна(407 каб) 4 2 мкр18-46; 16-20 08-12 16-20 08-12 16-20
Умирзакова Айгерим Айтуаровна(407 каб) 1 1 мкр: 2-19;

 
12-16 16-20 08-12 16-20 12-16

2- терапиялы? б?лім
Б?лім ме?герушісі – Дуйсенова Гульмира Марсовна;  
А?а мейірбике -  Тлеулиева Нурсулу Есболатовна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Сактаганова Гулнур Нысанбаевна(409 каб) 9,10 4 мкр: 1-9, 10-22, Коттедж 25-28 12-16 12-16 16-20 08-12 16-20
Муха Кристина Александровна(405 каб) 10,12 4 мкр: 55-68, 25-31, Коттедж 29-35

 
08-12 16-20 08-12 16-20 12-16
Дуйсенгалиулы Кайырбек(405 каб) 11 4 мкр: 37-53 12-16 12-16 16-20 08-12 16-20
Ахмедова Жанар Нурмухановна(409 каб) 13,14 6 мкр:3-6, 30-40, 9-26 08-12 16-20 08-12 16-20 12-16
Шекерова Луиза Ертаевна(405 каб) 15 8 мкр: 3-9, 23-29 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Сеитова Дариха Ашимовна(409 каб) 16 8 мкр: 10-22; 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12т
 
3- терапиялы? б?лім
Б?лім ме?герушісі – Аубекерова Жаныл Кабжановна;  
А?а мейірбике – Бухунбаева Мария Муслимовна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Жумажанова Жанаргуль Есболовна(414 каб) 22 14 мкр: 26-32,а,б,35-38,42,47 16-20 12-16 08-12 16-20 08-12
Тлеумуратова Айжан Жасулановна(414 каб) 23,24 14 мкр: 15,21-25,33-а,34а, 39-46, 52,57,58,69

 
08-12 08-12 16-20 12-16 12-16
Мейрова Арайлым Абеновна(411 каб) 19 14 мкр: 2-9, 11-14, 16-19,а,20-25, 50,59,59а,87 12-16 08-12 08-12 16-20 12-16
Брагина Лариса Ивановна(411 каб) 17,18 9 мкр 08-12 16-20 12-16 08-12 16-20
 
4 - терапиялы? б?лім
Б?лім ме?герушісі – Бекмагамбетова Бибигуль Тлегеновна;  
А?а мейірбике – Коренских Зоя Михайловна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Аменова Майра Камаловна (403 каб) 25,28 13 мкр: 1а,б,2,5а,б, 6-10, 13а,23,28б,31а,31б 08-12 16-20 12-16 16-20 08-12
Ясько Елена Леонтьевна (402 каб) 29,30 13 мкр: 13б,14-22, 3а,24-28а. 12-16 08-12 08-12 08-12 16-20
Сарсенбаева Гулшат Калиевна (401 каб) 31 13 мкр: 30,35-40,42а,б; 16-20 12-16 16-20 12-16 12-16
Кусайнова Айнур Салаутовна (402 каб) 26,32 13 мкр: 44-50а,б, 52а,б, 53.
17 мкр.
16-20 12-16 16-20 12-16 12-16
Дусимова Дина Абдразаковна(401 каб) 27,33 22 мкр: 1-5а,б, 6-7а,б,10б, 15-17, 29-33. 12-16 16-20 12-16 16-20 16-20

1 – педиатрия б?лім
Б?лім ме?герушісі – Кетебаева Сэлима Дуйсенбековна;  
А?а мейірбике – Грибенькова Екатерина Борисовна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Сапарова Нуржамал Тынышбаевна(205 каб) 1,2 уч 3мкр: 2-10,18,20а,б,21,28-32,32а,33-46,48,71,72,80,83-89,106,108,110-115, 120,121, 138,139, 140,141,145,146,146а, 147,150.
3 «А» мкр: 7-15,15/2,16-30.
3 «Б» мкр: 1,2,3,5а,10,15
12-16 08-12 12-16 12-16 08-12
Ондабаева Зера Мукановна(203 каб) 3,4 уч 1 мкр: 2-9.
2 мкр: 2-11
16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
Кетебаева Сэлима Дуйсенбековна(204 каб) (прием) 5 уч 1 мкр: 10-35,Поле Чудес, МОДПНДИ 16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
Асанова Маржангул Жумамуратовна(204 каб) (вызов) 5 уч 1 мкр: 10-35,Поле Чудес, МОДПНДИ 16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
Нурмагамбетова Баян Дуйсеновна(201,202 каб) 6,8 уч 4 мкр: 2-13,20-51, коттеджи- 1а,7г,1г,1д,25а,26а,26б, 27,28 16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
Абдрахманова Джумакыз Конирбаевна(207 каб) 7 уч 4 мкр: 1,52-68 16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
 
2 – педиатриялы? б?лім
Б?лім ме?герушісі – Молдабаева Айжамал Сисенбаевна ;  
А?а мейірбике  – Конарева Анар Тогузовна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Мирзандаева Сарбиназ Нурдуллаевна(205 каб)  9,10уч 6 мкр 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Молдабаева Айжамал Сисенбаевна(201 каб) 11 уч 8 мкр: 3-16,18 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Ускембаева Айгуль Полатбековна(204 каб) 12 уч 8 мкр: 17, 19-29 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Джакибалдиева Саржан Сатыбаевна(203 каб) 13,14 уч 9  мкр 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Ержанова Дина Оракбаевна(202 каб) 15 уч 22 мкр:7б,8,9,10б,15,16,17,31; коттедж  32,33,34 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Асанова Маржангуль Жумамуратовна (207 каб) 16 уч 22 мкр: 1,2,3,4,5а,5б,6,7,29,30 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
 
3 – педиатриялы? б?лім
Б?лім ме?герушісі – Татиева Дина Узаковна ;  
А?а мейірбике – Куванова Бахтылы Джаксыгелдиевна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Курмангалиева Гулшат Тураровна(202 каб) 17 13 мкр: 25,26,27,36-40, 42а, 42б,49 08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Сатембаева Дамели Машинаевна(203 каб) 18,19 13 мкр:1а,1б, 6-10,13а,13б,14, 15,16,17,19,20-23,28а,28б, 30, 31а,31б, 08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Демегенова Кенже Шоныковна(204 каб) 20 14 мкр: 5,11,20,26-32, 32а, 32б,35 08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Татиева Дина Узаковна(207 каб) 21,25 14 мкр: 2,3,4,6-9,12-19,19а,21-25,33,33а,34, 34а, 39,40,52,59,59а 08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Сапиева Алия Маликовна(206 каб) 26,24 17 мкр; 13 мкр: 35,44-48, 50а,б, 52а,б. 08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Орысбаев Асхат Сандыбаевич(201 каб) 22 14 мкр: 36-38,41-47,57,58,69, Коттедж. 08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
 
 
Жалпы т?жірибе д?рігері б?лімі
Б?лім ме?герушісі – Мэлсова Ботагоз Куанышевна;  
А?а мейірбике – Санакаева Злиха Джуматбаевна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Наурызбекова Акбота Амангельдиевна (311 каб) 35 5 мкр: 22-26
 
08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Каибов Нуркен Бердибекович (312 каб) 36,40 5 мкр: 27-42
10,23 мкр
08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Елемесова Алтынай Таубаевна (309 каб) 34 5 мкр: 1-10 12-16 12-16 16-20 08-12 16-20
Солтанбекова Асем Адылжановна (312 каб) 37 7 мкр: 1-8 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Аккунаева Алтынай  (311 каб) 38 7 мкр: 11-20 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Селеубаев Куанбек Исабекович 41 Умирзак, Приморский 09-13 09-13 09-13 09-13 09-13
Жолдекешова Жаннур Талымовна 42 Рауан 11-13 11-13 11-13 11-13 11-13
Кенжегулова Акжелен Жанболатовна(311 каб) 39 7 мкр: 21-30 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
 

?йелдер ке?есі б?лімі
Б?лім ме?герушісі - Ешмуратова Ширин Тангатаровна
А?а мейірбике - Калиева Маншук Утегеновна
ФИО  № Уч Мкр ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Ешмуратова Ш.Т. (200 каб) Зав.отд - 09-17 09-17 09-17 09-17 09-17
Ешмуратова Ш.Т.(акуш-гин)(203 каб) №1 1,3а,3б,3,ВСО-1 09:00 14:30 09:00 14:30 14:30 17:00 14:30 17:00 09:00 14:30
Сатыбалдиева А.(акушерка) (203 каб) №1 1,3а,3б,3,ВСО-1  
08:00 - 14:30
 
 
08:00 - 14:30
 
14:30 20:00 14:30 20:00 09:00 20:30
Куттымуратова Х (акуш-гин)(203 каб) №2 2,п.Умирзак, п.Приморский, 10 14:30 18:00 14:30 18:00 09:00 14:30 09:00 14:30 14:30 18:00
Ережепова А (акушерка)(203 каб) №2 2,п.Умирзак, п.Приморский, 10 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Кулмагамбетова Д.Б.(акуш-гин)(204 каб) №3 4 мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Коныршаева А.(акушерка) (204 каб) №3 4 мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Лагай В.Х.(акуш-гин)(207 каб) №4 5 мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Турниязова Ж(акушерка)(207 каб) №4 5 мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Епенова Ш.А.(акуш-гин)(206 каб) №5 6,7,Рауан 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:30 14:30 20:00
Шубангалиева Н(акушерка)(206 каб) №5 6,7,Рауан 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Куттымуратова Х(акуш-гин)(206 каб) №6 9,22 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30
Даутова А(акуш-гин)(206 каб) №6 9,22 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30
Шаюнусова Ф(акуш-гин)(207 каб) №7 14 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30
Изгалиева Л(акушерка)(207 каб) №7 14 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30
Алтынбасова Р.У.(акуш-гин)(204 каб) №8 13: 1-24 дома;  17 мкр 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30
Байдаулетова Н
Жумашева А(акушерки)(205 каб)
№9 13: 25-53 дома 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30
Лагай В.Х(акуш-гин)(205 каб) №10 8,23 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Умирбаева Б(акушерка)(205 каб) №10 8,23 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:30 08:00 14:30 14:30 20:00
Алтынбасова Р.У (202 каб)   Врач УЗИ 15:00 18:00 15:00 18:00 10:00 13:00 10:00 13:00 15:00 18:00
Шоюнусова Ф(акуш-гин)(208 каб)   Каб.пат.ш/м 14:30 17:00 14:30 17:00 11:00 13:30 11:00 13:30 14:30 17:00
Худайбергенова Г(акушерка)(208 каб)   ДЭК 08:00 17:00 08:00 17:00 08:00 17:00 08:00 17:00 08:00 17:00
Есен А(акушер)(209 к)   Планирование семьи 14:00 17:00 10:00 13:00 14:00 17:00 10:00 13:00 14:00 17:00
Кулбаева Ж(акушер)(201 каб)   Процедурный кабинет 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00
Гасангулыева Ж(акушер)(201 каб)   Процедурный кабинет 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00

Хирургия б?лімі
Б?лім ме?герушісіні? м.а - Айтжанов Бердаулет Мухтарович.
А?а мейірбикесі - Лепесова Маншук Тлеккабыловна.
ФИО ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Хирург
Айтжанов Бердаулет Мухтарович (506 каб)
08-17 08-17 08-17 08-17 08-17
Хирург
Хайров С.Н (506 каб)
08-14 08-14 08-14 08-14 08-14
Травматолог
Шамшадинов Н.К.(510 каб)
08- 14 08-14 08- 14 08 - 14 08- 14
Окулист
Фролова Н.В. (611 каб)
08- 14 14- 20 08- 14 14-20 08- 14
Окулист
Сариева Ж.С. (612 каб)
14-20 08-14 14-20 08-14 14-20
Уролог
Нуралиев К.С.(511 каб)
08-14 14-20 08-14 14-20 08-14
Онколог
Зинелова С.У. (509 каб)
09-18 09-18 09-18 09-18 09-18
Лор Алпанова(605каб) 09-12 09-12 09-12 09-12 09-12
Лор Аби(605 каб) 12-18 12-18 12-18 12-18 12-18
 

Кардиология ж?не неврология б?лімі
Б?лім ме?герушісі - Мусина Маншук Камидолловна.
А?а мейірбике - Джансупова Зоя Максутовна.
 
ФИО ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Мусина М.К (302 каб) 08-17 08-17 08-17 08-17 08-17
Кардиолог
Эстина О.Н.(303 каб)
13-17 13-17 13-17 13-17 13-17
Кардиолог
Акимова М.И.(410 каб)
08- 14 14- 20 08- 14 08 - 14 08- 14
Невропатолог
Иманов А.К.(608 каб)
08- 14 08- 14 08- 14 08- 14 08- 14
Невропатолог
Наурызбаева Ж.Б.(608 каб)
14-20 14-20 14-20 14-20 14-20
Невропатолог
Богерова С.Н.(604 каб)
08-14 08-14 08-14 08-14 08-14
Эндокринолог (610 каб)
Мусаева
14-16 14-16 14-16 14-16 14-16
Гастроэнтеролог (410 каб) Акжигитов 16-19 16-19 16-19 16-19 16-19
Нефролог (604 каб) Узакбаева - 18-20 18-20 - -
Функционалист
Меджанова Б.Д.(305 каб)
08-17 08-17 08-17 08-17 08-17
Функционалист (0,25) (412 каб)
Эстина О.Н.
12-13 12-13 12-13 12-13 12-13
 
Физиотерапиялы? б?лім
Б?лім ме?герушісі - Салимгереева Улмекен Жумагалиевна
А?а мейірбике - Жайлиева Сан Умирбаевна
ФИО ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Физиотерапевт
Салимгереева У.Ж.(708 каб)
08-12 08-12 08-12 08-12 08-12
Физиотерапевт детский
Омарова Д.К. (320 каб)
08-12 08-12 08-12 08-12 08-12
 
 
director Жумалиева Орынша Тнысовна
емхананың бас дәрігері
  • Терапевт 20
  • Акушер-Гинеколог4
  • Хирург1
  • дәрігер ЛАБОРАНТ2
  • Дәрігер-статист1
  • Онколог1
  • Отоларинголог1
  • Участкелік медбике16

  dkz.mzsr.gov.kz


  www.enbek.kz


  www.fms.kz

ИНФОРМАЦИЯ ОБ ОСМС