РУС | ҚАЗ
Header  №1 Ақтау қалалық емхана МКҚК №1 Ақтау қалалық ЕМХАНА ШЖҚ МКК
130000, Ақтау қ., 7 шағынаудан, №35 ғимарат А-корпусы

  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 8.00 - 20.00
  • 9.00 - 14.00
  • Демалыс
Karta
Дәрігерлердің қабылдауы
  • Дәрігер терапевт
  • Дәрігер терапевтті үйге шақыру
  • Дәрігер травматолог
  • Дәрігер невропатолог
  • Дәрігер невропатологты үйге шақыру
  • Дәрігер кардиолог
  • Дәрігер кардиологты үйге шақыру
  • Дәрігер дерматолог
қызметтеріміз толығырақ ...
Басты бет > Кесте
1- терапиялык болім
Болім менгерушісі - Дарбаева Кымбат Саулеевна, тел: 51-48-43, каб №400; 

ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Дарбаева Кымбат Саулеевна (407 каб) 3 2 мкр: 2-16, 58-73, 47в. 08-12 08-12 12-16 12-16 08-12
Анистратенко Алеся Георгиевна (407 каб) 2 1 мкр,
Дом прест, Поле Чудес, ВСО, База
12-16 16-20 08-12 16-20 12-16
Сугурбаева Акнабат Сугурбаевна (408 каб) 5 3 мкр 2-202; 16-20 12-16 16-20 08-12 16-20
Жумагалиева Айнур Мухамбетовна (408 каб) 4 2 мкр: 18-46;
 
12-16 08-12 12-16 16-20 08-12
Бегешова Нурия Жамбылкызы (407 каб) 7,8 3а,3б мкр 16-20 12-16 16-20 08-12 16-20
Махатова Таншолпан Курманалиевна (408 каб) 1 1 мкр-2-19 08-12 16-20 08-12 12-16 12-16


2- терапиялык болім
Болім менгерушісі–Дуйсенова Гульмира Марсовна,тел: 51-51-49, каб №417;  
Ага мейірбике -  Тлеулиева Нурсулу Есболатовна;51-51-49
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Сактаганова Гулнур Нысанбаевна
(409 каб)
9 4 мкр: 1-9 12-16 16-20 08-12 16-20 12-16
Батыр Жупар Сагадаткызы (405каб) 10 4 мкр: 10-31 08-12 12-16 16-20 08-12 16-20
Сабитова Бекзат Женисовна (405каб) 11,15 4 мкр: 37-53;
8 мкр: 3-9, 23-29
16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Муха Кристина Александровна (405 каб) 12 4 мкр: 55-68
 
12-16 16-20 08-12 16-20 12-16
?бдіжапар Фариза ?ркенкызы (409каб) 13,14 6 мкр:3-6,30-40; 6 мкр:9-26 08-12 12-16 16-20 08-12 08-12
Сеитова Дарига Ашимовна
(409 каб)
16 8 мкр: 10-22; 16-20 08-12 12-16 12-16 16-20
 
3- терапиялык болім
Болім менгерушісі –Аубекерова Жаныл Кабжановна,тел:51-21-24, каб №416;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Брагина Лариса Ивановна (411 каб) 17,18 9 мкр:1-4,8-11,14-25,29,30 08-12 16-20 12-16 08-12 16-20
Меирова Арайлым Абеновна (411 каб) 19,20,21 14мкр:2-9,11,16-18,59,59а,87,
12-14,19,19а,20, 15,21-25,57,58
12-16 08-12 08-12 16-20 12-16
Бозтаева Г?лнар Кайратовна (414 каб) 22,23,24 14мкр:26-32,32а,б,35-38,42,47
33,33а,34,34а,39,40,60
41,43-46,52,69
12-16 12-16 08-12 16-20 08-12
 
4 - терапиялык болім
Болім менгерушісі – Бекмагамбетова Бибигуль Тлегеновна, каб 400;  
Ага мейірбике – Тилеубаева Гулсин Усеновна;51-14-40
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Аменова Майра Камаловна (402 каб) 25 13 мкр: 1а,б,2,5а,б,8,9, 14,15,20,21,45
 
16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Саугабаева А.С. (401каб) 26 13 мкр: 30,35-40,42а,б,44,46,50а,б
17 мкр;
08-12 12-16 08-12 16-20 12-16
Османова Г.З.
(402 каб)
27,28 13мкр:3а,24-27,28а,16,17,19,
13б,22,53
6,7,10,13а,23,28б,31а,б,48,49,
52а,б
 
08-12 12-16 16-20 08-12 12-16
Кузенбаева Р.С.
(403 каб)
29 22 мкр: 1-5а,б,6,7,29,30;
 
08-12 16-20 12-16 08-12 08-12
Оспанова Ж.Ж. (403каб) 30 22 мкр: 7б,8,9,10б, 15-17,31-33; 12-16 08-12 08-12 12-16 12-16

1 – педиатрия болім
Болім менгерушісі – Нурмаганбетова Баян Дуйсеновна, каб №320;  
Ага мейірбике – Балкиева Гульмира Сыдиыковна; 51-14-38
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Сапарова Нуржамал Тынышбаевна (205каб) 2,24 уч 2; 3мкр: 28-48, 57-72,80-89,106-115,138-158,
159-165 ч.д, 120-121,ч.д.
уч 24;3 мкр: 2-25. 3 «Б» мкр: 1-5а,8,10,15;
 ВСО, БАЗА ОРС. АКШ1;

12-16
 
08-12 12-16
12-16
 
08-12
Ондабаева Зерай Муналовна(206 каб) 1 3а мкр: 7-30; 16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
Умарбаева Асия Беккожакызы
(204 каб)
5,8 1 мкр: 10-35,Поле Чудес, Дом интернат. База крест.
4 мкр: 2-21,коттеджи 1а,1д,7,25,26 а,
26 б,27,28
16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
Асанова Маржангул Жумамуратовна
(203 каб)
3,4 1 мкр: 2-9;
2 мкр: 2-11,11а,58-64,69-73;
2 мкр: 13-47в;
16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
Нурмагамбетова Баян Дуйсеновна
(201 каб)
6 4 мкр: 22-51 16-20 08-12 08-12 16-20 08-12
Абдрахманова Джумакыз Конирбаевна
(207 каб)
7 4 мкр: 1,52-68 16-20 08-12 12-16 16-20 08-12
 
2 – педиатриялык болім
Болім менгерушісі – Молдабаева Айжамал Сисенбаевна, тел: 30-43-15;  
Ага мейірбике  – Сатбаев Ж.А.;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Мирзандаева Сарбиназ Нурдуллаевна(205 каб)  9,10 6 мкр: 3-6,30-33,35-40;
6 мкр: 10-17,19-26;
12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Молдабаева Айжамал Сисенбаевна(201 каб) 11 8 мкр: 3-16,18 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Ускембаева Айгуль Полатбековна(204 каб) 12 8 мкр: 17, 19-29 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Джакибалдиева Саржан Сатыбаевна(203 каб) 13,14 9 мкр: 1-11, 28-30;
9 мкр: 14-22, 25
12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Ержанова Дина Оракбаевна(202 каб) 15 22 мкр: 7б-10б,15-17,31; коттедж  32,33,34, автобаза 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
Асанова Маржангуль Жумамуратовна
(207 каб)
16 22 мкр: 1,2,3,4,5а,5б,6,7,29,30 12-16 16-20 08-12 12-16 16-20
 
3 – педиатриялык болім
Болім менгерушісі –  Жолдекешова Жаннур Галымкызы, №212каб, тел:30-43-08 
Ага мейірбике – Куванова Бахтылы Джаксыгелдиевна;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Мырзабекова Б.А.
(201 каб)
17 17 мкр: Дукат 1,2,3,4, 
Грин Парк 3-6,8-10; Грин Плаза, Арайыкты,
1,2,4,5,6,11 коттедж, Каспий Тауэрс, Мерет
08.00-
11.30
12.00-
15.30
16.00-
20.00
08.00-
11.30
12.00-
15.30
Жолдекешова Жаннур Галымкызы
(203 каб)
18 13 мкр:1а,1б, 6-10,13а,13б,14-17,19-23,25-27,28а,28б, 30, 31а,31б,37,38,50а,б,53; 08.00-
11.30
12.00-
15.30
16.00-
20.00
08.00-
11.30
12.00-
15.30
Рисбаева С.Б.
(204 каб)
19,21 14 мкр: 5,11,20,26-32, 32а, 32б, 33,33а,б, 34,34а,35,39,40,52,87
14мкр: 36-38,41-47,57,58,69
08.00-
11.30
12.00-
15.30
16.00-
20.00
08.00-
11.30
12.00-
15.30
Татиева Дина Узаковна (207 каб) 20 14 мкр: 2,3,4,6-9,12-19,19а,59,59а 08.00-
11.30
12.00-
15.30
16.00-
20.00
08.00-
11.30
12.00-
15.30
Нурбергенова Акмарал  Амангелдиевна (205 каб) 22 13 мкр: 2,3,5а,б,24,50а,б, 53, 40, 42а,б, 49, 35, 44-46, 48, 52а,б, 36,39,40 08.00-
11.30
12.00-
15.30
16.00-
20.00
08.00-
11.30
12.00-
15.30
 
 
Жалпы тажірибе дарігері болімі
Болім менгерушісі – Абданбай З.Т. каб № 318, тел: 51-03-11;  
Ага мейірбике – ;
ФИО № уч Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Канатова С.Ы.
(309 каб)
34 5 мкр: 1-10
 
08-12 12-16 08-12 16-20 12-16
Матай Д.А. (312 каб) 35 5 мкр: 11-26 08-12 12-16 08-12 16-20 12-16
Талапова А.М. (309 каб) 36 5 мкр: 27-42 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Солтанбекова Асем Адылжановна (312 каб) 37 7 мкр: 1-8 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Аккунеева Алтынай  (311 каб) 38 7 мкр: 11-20 08-12 12-16 08-12 16-20 12-16
Селеубаев Куанбек Исабекович 41 Умирзак 09-13 15-19 15-19 09-13 15-19
Конисбай Н.Э. (311 каб) 39,40 7мкр: 20-30 16-20 08-12 12-16 12-16 08-12
Шуаков А.Е. 42 Рауан 15-19 09-13 09-13 15-19 09-13
 

Айелдер кенесі болімі
Болім менгерушісі - Ешмуратова Ширин Тангатаровна, тел:51-41-35, №200 каб;
Ага мейірбике - Жумашева А.Ы.
ФИО  № Уч Мкр ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Ешмуратова Ш.Т. (200 каб) Зав.отд   09-17 09-17 09-17 09-17 09-17
Куттымуратова Х.А. (акуш-гин)(203 каб) №1 1,3а,3б,3,ВСО-1 08:00 13:30 08:00 13:00 14:30 19:00 14:30 19:00 08:00 13:00
Сатыбалдиева А. (акушерка) (203 каб) №1 1,3а,3б,3,ВСО-1  
08:00 - 14:00
 
 
08:00 - 14:00
 
14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Шаюнусова Ф.Ш. (акуш-гин)(203 каб) №2 2,п.Умирзак, п.Приморский, 10 мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 09:00 14:00 09:00 14:00 14:30 20:00
Махмутова Ж. (акушерка)(203 каб) №2 2,п.Умирзак, п.Приморский, 10мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00
Кулмагамбетова Д.Б. (акуш-гин)(204 каб) №3 4 мкр 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Коныршаева А. (акушерка) (204 каб) №3 4 мкр 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Лагай В.Х. (акуш-гин) (207 каб) №4 5 мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00
Турниязова Ж. (акушерка)(207 каб) №4 5 мкр 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00
Епенова Ш.А. (акуш-гин)(206 каб) №5 6,7,Рауан 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00
Шубангалиева Н. (акушерка)(206 каб) №5 6,7,Рауан 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00
Есмурадова Х.А. (акуш-гин)(206 каб) №6 9,22мкр 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Даутова А. (акуш-гин)(206 каб) №6 9,22мкр 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Малышва Н.Б. (акуш-гин)(207 каб) №7 14 мкр 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Изгалиева Л. (акушерка)(207 каб) №7 14 мкр 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Алтынбасова Р.У. (акуш-гин)(204 каб) №8 13мкр
17 мкр
08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Байдаулетова Н. (акушерка)(205 каб) №8 13 мкр
17 мкр
08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00
Мейрханова А.Б. (акуш-гин)(205 каб) №10 8 мкр
23 мкр
14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00
Кайпыева К. (акушерка)(205 каб) №10 8 мкр
23 мкр
14:30 20:00 14:30 20:00 08:00 14:00 08:00 14:00 14:30 20:00
Алтынбасова Р.У. (213 каб)   Врач УЗИ 15:00 18:00 15:00 18:00 10:00 13:00 10:00 13:00 15:00 18:00
Лагай В.Х. (213 каб)   Врач УЗИ 10:00
13:00
10:00
13:00
15:00
18:00
15:00
18:00
10:00
13:00
Шоюнусова Ф. (акуш-гин)(208 каб)   Каб.пат.ш/м 09:00 13:00 09:00 13:00 14:30 18:00 14:30 18:00 09:00 13:00
Худайбергенова Г. (акушерка)(208 каб)   ДЭК 09:00 17:00 09:00 17:00 09:00 17:00 09:00 17:00 09:00 17:00
Куттымуратова Х.А. (врач-гин) (209 к)   Планирование семьи 14:00 15:00 14:00 15:00     14:00 15:00
Гасангулыева Ж. (акушер)(201 каб)   Процедурный кабинет 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00 08:00 16:00
Орынбасарова О.К.  (оператор) (211 каб)     08:00 17:00 08:00 17:00 08:00 17:00 08:00 17:00 08:00 17:00

Хирургия болімі
Болім менгерушісінін м.а -
Ага мейірбикесі - Лепесова Маншук Тлеккабыловна, тел: 51-17-71.

ФИО ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Хирург
Аманжолова А.Б.
08:00
14:00
08:00
14:00
08:00
14:00
08:00
14:00
08:00
14:00
Хирург
Хаиров С.Н. (506 каб)
14:00
20:00
14:00
20:00
14:00
20:00
14:00
20:00
14:00
20:00
Хирург
Жумабеков Д.М
08:00
17:00
08:00
17:00
08:00
17:00
08:00
17:00
08:00
17:00
Травматолог Сактауов А.Ж. 08:00
16:00
08:00
16:00
08:00
16:00
08:00
16:00
08:00
16:00
Окулист
Сариева Ж.С. (612 каб)
Четные: 08-14  Нечетные:14-20        
Уролог Сагиндиков Ф.Б 09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
12:00
09:00
12:00
Онколог
Зинелова С.У. (509 каб)
08:00
14:00
08:00
14:00
08:00
14:00
08:00
14:00
08:00
14:00
Онколог Сейтбаев Б.С
 
14:00
20:00
14:00
20:00
14:00
20:00
14:00
20:00
14:00
20:00
 

Кардиология жане неврология болімі
Болім менгерушісі -
Ага мейірбике -
 
ФИО Дома ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Невропатолог
Наурызбаева Ж.Б. (608 каб)
1,2,4-7,9,10,14,17, Рауан 08-14 08-14 08-14 08-14 08-14
Невропатолог
Богерова С.Н. (604 каб)
 
3,3а,3б, Омирзак,8,13,22,23,барлык шагын аудандардын студенттері жане жасоспірімдері, ВСО, центр адаптация- 3ш.а. 14-17 14-17 14-17 14-17 14-17
Пульмонолог
Ахмедова Ж.Н. (616 каб)
1-9,13,14,17,22,23, Рауан, Омирзак, Приозерный 13-19 13-19 13-19 13-19 13-19
 
Физиотерапиялык болім
Болім менгерушісі - Омарова Д.К
Ага мейірбике - Жайлиева Сан Умирбаевна
ФИО ПН ВТ СР ЧТ ПТ
Физиотерапевт          
Физиотерапевт детский
Омарова Д.К. (320 каб)
08-12 08-12 08-12 08-12 08-12
 
 

ИНФОРМАЦИЯ ОБ ОСМС